Picknickset Coracle

Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle
Picknickset Coracle

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CORACLE, picknickset, 1900-talets mitt, England, bestick samt tallrikar, förvaringslådor samt termosar, i originalväska

En sked saknas, bestick med slitage, en termos med sprick i ytterhälje

665999

2019-08-03