Serveringsskåp
Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1900-talets första hälft, 2-delad stomme fanerad i mahogny, överdelen med vitrin med invändig hyllinredning, underdelen med skåpdörrar med intarsia i rotfaner, invändiga hyllplan, höjd ca 194 cm, yttermått ca 45x126 xm
Bruksslitage
666006
2019-08-03