Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets första hälft, 2-delad stomme fanerad i mahogny, överdelen med vitrin med invändig hyllinredning, underdelen med skåpdörrar med intarsia i rotfaner, invändiga hyllplan, höjd ca 194 cm, yttermått ca 45x126 xm

Bruksslitage

666006

2019-08-03