Snurrfåtölj

Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNURRFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, böjd björk klädd i fårskinn, avtagbar nackkudde i brunt konstläder, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, märken, repor

666007

2019-08-03