Fogia fåtöljer

Fogia fåtöljer
Fogia fåtöljer
Fogia fåtöljer
Fogia fåtöljer
Fogia fåtöljer
Fogia fåtöljer
Fogia fåtöljer
Fogia fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOGIA, "Kavat", fåtöjer 1 par, 2000-tal, ben i bok, stoppad stomme klädd i grå textil, lösa sitt- och ryggplymåer, etikettmärkta, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

666018

2019-08-04