Matbord 1970-tal
2019-08-04
666025
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1970-tal, underrede i borstade stålrör, skiva i klarglas med svart mittparti, höjd ca 71 cm, skivans mått ca 170x95 cm
Bruksslitage