Matbord David Rosén
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAVID ROSÉN, matbord, "Napoli", 1900-talets andra hälft, bok- och mahognyfanér, rund skiva på fyrdelad centralfot,
diameter 115 cm, höjd 73 cm, 2 iläggsskivor à 45 cm
Något blekt , slitage
666026
2019-08-04