Matbord David Rosén

Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

DAVID ROSÉN, matbord, "Napoli", 1900-talets andra hälft, bok- och mahognyfanér, rund skiva på fyrdelad centralfot,
diameter 115 cm, höjd 73 cm, 2 iläggsskivor à 45 cm

Kuntoraportti

Något blekt , slitage

666026

Päivämäärä:

2019-08-04