Svetoslav Novossadiuk oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and piano", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2012, olja på duk, ca 50x70 cm, oramad

666029

2019-08-04