Karmstolar Louis XIV-stil

Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil
Karmstolar Louis XIV-stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1900-talets första hälft, Louis XIV-stil, stomme fanerad i valnöt, stomme i valnöt och rotting, stoppade broderade sitsar, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

666035

2019-08-04