Bordslampa Ryssland
Valmis
2019-08-04
666039
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Ryssland, fot och skärm i pulverlackerad metall, stomme i koppar, undertill märkt med krylliska bokstäver, höjd ca 41 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen