Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Gästis", stolar, 6 st, Galleri Stolen, 1990-tal, rödbok, rödbetsade, sitsar i skinn, stämplade, sitthöjd 45 cm, stapelbara
Slitage
666040
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här