Bordslampa Böhlmarks
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Böhlmarks, stomme i lackerad mahogny, skärm i lackerad metall, fot och detaljer i mässing, höjd ca
Elen omdragen, smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen
666042
2019-08-04