Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO STALLARHOLM (1894-1974): "Strömmen", panoramisk vy över Kungliga Slottet, etsning, nr 4/100, signerad samt daterad 1925, tryckmått ca 38x147 cm
Fläckar
666043
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här