Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
UNO STALLARHOLM (1894-1974): "Strömmen", panoramisk vy över Kungliga Slottet, etsning, nr 4/100, signerad samt daterad 1925, tryckmått ca 38x147 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar
666043
2019-08-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner