Uno Stallarholm etsning

Uno Stallarholm etsning
Uno Stallarholm etsning
Uno Stallarholm etsning
Uno Stallarholm etsning

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

UNO STALLARHOLM (1894-1974): "Strömmen", panoramisk vy över Kungliga Slottet, etsning, nr 4/100, signerad samt daterad 1925, tryckmått ca 38x147 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar

666043

2019-08-04