Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIAN ZAWADZKI, vas, Tilgman, polykromt glaserat stengods med abstrakt dekor av kvinnoansikten, signerad AMZ och daterad 1967, höjd ca 42 cm
Dekor med smärre nagg
666047
2019-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här