Rosenthal matservis
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, matservis, porslin, förgylld bård, 45 dlr, bestående av 6 mattallrikar, 12 förättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 assietter, 2 serveringsskålar, 5 (2+2+1) serveringsfat,
Ställvis med mindre nagg, dekorslitage
666062
2019-08-04