Rosenthal matservis

Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, matservis, porslin, förgylld bård, 45 dlr, bestående av 6 mattallrikar, 12 förättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 assietter, 2 serveringsskålar, 5 (2+2+1) serveringsfat,

Ställvis med mindre nagg, dekorslitage

666062

2019-08-04