Takarmatur mässing
2019-08-04
666064
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, mässing, behängd med pärlslipade prismor, höjd ca 76, diameter 37 cm
Slitage, lösa prismor medföljer