Bordslampor Gamla Stans Lampverkstad

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, jugendstil, Gamla Stans Lampverkstad, bägge med stomme i mässing, lösa kupor i grönt glas, undertill märkta "Gamla Stans Lampverkstad", höjd ca 37 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

666069

2019-08-04