Tillbaka till katalog
Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beskrivning
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, 1900-talets andra hälft, formgivsningsår 1960, Luxus, ek med plastskärm, etikettmärkt, diameter ca 60 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
666080
Datum:
2019-08-04