Tillbaka till katalog

Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond

Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond
Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond
Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond
Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond
Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond
Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

Beskrivning

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, 1900-talets andra hälft, formgivsningsår 1960, Luxus, ek med plastskärm, etikettmärkt, diameter ca 60 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

666080

Datum:

2019-08-04