Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 4 st., Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade samt Gustavsbergs Studiohand, höjd 3.5-10.5 cm
En vas med en mindre nagg, skål med en mindre nagg,
666085
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här