Buffé jugend

Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFÉ, 1900-talets första hälft, jugend, stomme i betsad ek, skuren dekor av druvklasar, svartbetsade ben, vitrindörrar med fasettslipade glas och invändiga hyllor, höjd ca 93 cm, yttermått ca 170x39 cm

Bruksslitage

666089

2019-08-04