Hörnskåp gråbemålat

Hörnskåp gråbemålat
Hörnskåp gråbemålat
Hörnskåp gråbemålat
Hörnskåp gråbemålat
Hörnskåp gråbemålat
Hörnskåp gråbemålat
Hörnskåp gråbemålat
Hörnskåp gråbemålat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gråbemålat, två dörrar med skuren blomsterdekor samt bakomliggande hyllor, höjd ca 178, 75x69 cm

Bruksslitage, märken, repor

666091

2019-08-04