Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR / SKRIVBYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i björk, belsag i skinn, klaff, invändigt med låd- och fackinredning samt 3 lådor, höjd ca 105, 108x47 cm

Slitage, märken, repor, torrsprickor, ställvis något blekt, skinn beslag är senare samt med några skador, några fanéringsskador

666092

2019-08-04