Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN BERGER (1803-1871): Motiv med gondol, skiss, olja på pannå, signerad J.C Berger, ca 22x29,5 cm,
666102
2019-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här