Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALVAR AALTO, bänk, Artek, Finland, modell 153A, björk, sittdyna i skinn, sitthöjd ca 44, 112x40 cm
Bruksslitage, repor, sittdyna med fläckar samt hål på undersidan efter nitar
666105
2019-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här