Bänk design Alvar Aalto

Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto
Bänk design Alvar Aalto

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, bänk, Artek, Finland, modell 153A, björk, sittdyna i skinn, sitthöjd ca 44, 112x40 cm

Bruksslitage, repor, sittdyna med fläckar samt hål på undersidan efter nitar

666105

2019-08-09