Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Flicka i sommarlandskap, signerad ´´Svenson´´, olja på duk, ca 65x81 cm

Smärre slitage

666115

2019-08-05