Thage Nordholm akvarell

Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THAGE NORDHOLM (1927-1990): Utsikt från Håll, Nordingrå i midsommar 1979, signerad Thage Nordholm samt signerad och daterad á tergo, akvarell, ca 55x65 cm

Pappret är ställvis något bukig

666120

2019-08-05