Thage Nordholm akvarell
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THAGE NORDHOLM (1927-1990): Utsikt från Håll, Nordingrå i midsommar 1979, signerad Thage Nordholm samt signerad och daterad á tergo, akvarell, ca 55x65 cm
Pappret är ställvis något bukig
666120
2019-08-05