Golvlampa Nordiska Kompaniet

Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

NORDISKA KOMAPNIET, golvlampa, 1900-talets mitt,, fot i mässing, skyltmärkt NK 1041/32786, total höjd inkl skärm ca 145 cm

Bucklor, märken

666122

2019-08-04