Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
NORDISKA KOMAPNIET, golvlampa, 1900-talets mitt,, fot i mässing, skyltmärkt NK 1041/32786, total höjd inkl skärm ca 145 cm
Bucklor, märken
666122
2019-08-04