Nils Nilsson Skum teckning

Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar på fjället signerad samt daterad 1944, blandteknik (blyerts och krita), ca 38x38 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

666123

2019-08-05