Juan Madojo oljemålning

Juan Madojo oljemålning
Juan Madojo oljemålning
Juan Madojo oljemålning
Juan Madojo oljemålning
Juan Madojo oljemålning
Juan Madojo oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JUAN MADOJO (Spanien, född 1921): Figurkomposition, signerad och daterad Madojo 63, olja på pannå, ca 121x121 cm

666125

2019-08-04