Design Eero Arnio Pastilli

Design Eero Arnio Pastilli
Design Eero Arnio Pastilli
Design Eero Arnio Pastilli
Design Eero Arnio Pastilli
Design Eero Arnio Pastilli
Design Eero Arnio Pastilli
Design Eero Arnio Pastilli
Design Eero Arnio Pastilli

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EERO ARNIO, "Pastilli", fåtölj, Asko Finland, formgiven 1968, höjd ca 55 cm

Slitage, märken, lagning

666127

2019-08-04