Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

2 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Björk vid vatten, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1946, olja på pannå, ca 35x27,5 cm

666140

2019-08-04