Brosch 18k guld

Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld
Brosch 18k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 200 SEK

BROSCH, 18k guld med 2 seedpärlor, spänneformad, J Petterssons, Stockholm, 1943, höjd ca 5.5 cm, totalvikt ca 9.2 g

Bruksslitage, lagning till baksidan av låset

666145

2019-08-04