OPE fåtöljer skinn och bok

OPE fåtöljer skinn och bok
OPE fåtöljer skinn och bok
OPE fåtöljer skinn och bok
OPE fåtöljer skinn och bok
OPE fåtöljer skinn och bok
OPE fåtöljer skinn och bok
OPE fåtöljer skinn och bok
OPE fåtöljer skinn och bok

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

INGEMAR THILLMARK, 1 par, fåtöljer Läckö hög, stomme i betsad bok, skinnklädda plymåer, OPE, 1900-talets andra hälft, höjd ca 90, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, ena fåtöljens sittväv utbytt mot sadelgjord, 3 av 4 remmar till nackkuddarna utbytta

666149

2019-08-21