Bordslampor design Vicke Lindstrand
Valmis
2019-08-05
666152
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND, bordslampor, 2 st, glas, Kosta, dekor av inneslutna luftbubblor, signerade och daterade 1963, höjd exklusive sockel 30-33 cm