Bordslampor design Vicke Lindstrand

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, bordslampor, 2 st, glas, Kosta, dekor av inneslutna luftbubblor, signerade och daterade 1963, höjd exklusive sockel 30-33 cm

666152

2019-08-05