Servisdelar Berså Stig Lindberg
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STIG LINDBERG, "Berså", servis, 38 dlr, Gustavsberg, bestående av: mattallirik, diameter 24 cm, 10 tallrikar, diameter 17 cm, 12 assietter, 6 skålar, diameter 17 cm, serveringsskål, höjd 11, diameter 19 cm, 8 kaffefat
Bruksslitage, 1 tallrik med kantnagg
666153
2019-08-05