Ivar Elis Evers oljemålning

Ivar Elis Evers oljemålning
Ivar Elis Evers oljemålning
Ivar Elis Evers oljemålning
Ivar Elis Evers oljemålning
Ivar Elis Evers oljemålning
Ivar Elis Evers oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAR ELIS EVERS (född 1866): Skogsglänta, olja på pannå, signerad och daterad Ivar Elis Evers 1905, ca 42x34,5 cm

666157

2019-08-04