Skrivbord 1960-tal

Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, teak samt ek, njurformad, hurts med 3 lådor, skåpsdel, hyllinredning, samt 1 hurts på andra ledden, höjd ca 72, 131x63 cm

Smärre slitage, patina

666158

2019-08-04