Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, funkis, björk, snurr- och vippbar, höj- och sänkbar

Proveniens: tillverkad för KungligaTekniska Högskolan

slitage, märken

666160

2019-08-04