Spegel och konsolbord

Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, blandstil, mahgny, mahogny fanéring och betsat trä, med skuren dekor av snäckskal och blommor, spegelns mått ca 174x83 cm, bordetshöjd 65, 86x39.5 cm

Slitage, märken, repor, spegelglas med mindre anlöpning, fläckar

666161

2019-08-05