Lars Norrman litografi
2019-08-04
666162
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Sydamerikanskt par, signerad Lars Norrman, numrerad XXII/XL (22/40), färglitografi, bladmått ca 55x75 cm
Oramat blad