Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): "Riff-kabyl till häst", signerad Lars Norrman, numrerad XXXIV/XL (34/40), färglitografi, bladmått ca 55x75 cm
Oramat blad
666163
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här