Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): Strandmotiv med kvinna, signerad Lars Norrman, numrerad 360/360, färglitografi, bladmått ca 75x55 cm
Oramat blad
666166
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här