Ed Finnell fotografi av Richie Blackmore

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Richie Blackmore, Rainbow, "Rainbow Rising Tour", Starlight Ampitheatre Burbank Kalifornien, 3 Augusti 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

666183

2019-08-04