Gravyrer porträtt tidigt 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVYRER, 5 st, 1800-talets början, porträtt av Francois Pitou, Nicolas Coeffeteau, Francois Mansart, Louis Racine, samt Latimer, bladstorlek ca 39x24,5 cm

Oramade, mindre fläckar

666195

2019-08-04