Buffé björk

Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BUFFÉ på benställning, tidigt 1900-tal, renässansstil, betsad björk, fällklaff vid mitt, flankerat av skåpdörrar, spiralsvarvade ben, svärtade detaljer, höjd ink benställning ca 95, 160x50 cm, nyckel finns

Bruksslitage, skåpdörrarna kärvar något

666197

2019-08-04