Berndt Friberg skål

Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981) och STIG LINDBERG (1916-1982): Gustavsberg skålar, glaserat stengods, signerade i godset, höjd mellan ca 6,5-8 cm

Ingår i keramik temaauktion

Smärre slitage

666204

2019-08-04