Roland Svensson litografi
Valmis
2019-08-05
666214
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Kustmotiv med fyr, signerad Roland S, färglitografi, 142/200, ca 44x30 cm