Bärstol
Closed
2019-08-05
666230
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
BÄRSTOL i fajans, 1800/1900-tal, möjligtvis Höchst, handtag samt gångjärn i brons, höjd ca 23,5 cm
Bitar borta, omfttande lagningar, slitage, gångjärnen sitter delvis löst