Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BÄRSTOL i fajans, 1800/1900-tal, möjligtvis Höchst, handtag samt gångjärn i brons, höjd ca 23,5 cm
Bitar borta, omfttande lagningar, slitage, gångjärnen sitter delvis löst
666230
2019-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här