Matbord massiv ek

Matbord massiv ek
Matbord massiv ek
Matbord massiv ek
Matbord massiv ek
Matbord massiv ek
Matbord massiv ek

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

MATBORD, 2000-tal, stomme i massiv rökt ek, tillverkat på beställning, höjd ca 75 cm, skivans mått ca 250x100 cm

Smärre slitage

666233

2019-08-05