Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
MATBORD, 2000-tal, stomme i massiv rökt ek, tillverkat på beställning, höjd ca 75 cm, skivans mått ca 250x100 cm
Smärre slitage
666233
2019-08-05